Kryminał i Sensacja
 
Obyczajowe
 
Fantastyka
 
Dziecięce
 
Publicystyka i Biografie
 
Rozwój osobisty i wiedza
 
Thriller
 
Powieść Historyczna
 
AlfabetycznieWięcej kategorii
Szczeniakowo. Poradnik szczęśliwego właściciela szczęśliwego psa

Szczeniakowo. Poradnik szczęśliwego właściciela szczęśliwego psa

Czas trwania: 8H 22MIN
17 rozdziałów
Wydawca: Saga Egmont
Rozdziały:
1. Rozdział 1
4:10
2. Rozdział 2
15:03
3. Rozdział 3
23:44
4. Rozdział 4
44:46
5. Rozdział 5
40:05
▼ Pokaż wszystkie rozdziały ▼


Inne z kategorii - Rozwój osobisty i wiedza

Jak zmienia się życie rodziny, gdy w domu pojawia się długo oczekiwane szczenię? Jak poradzić sobie z wychowaniem szczeniaka i sprawić, by pomiędzy nim a opiekunami zrodziła się prawdziwa więź emocjonalna?

Przed tobą pełen cennych wskazówek przewodnik po etapach rozwoju i zachowaniach młodych psów, zawierający obszerne wyjaśnienie jak komunikować się ze szczenięciem, jak krok po kroku prowadzić jego szkolenie w warunkach domowych.

Szczeniakowo to kompleksowy poradnik dotyczący posiadania psa, skierowany do dwóch grup odbiorców:

- osób, które pierwszy raz w życiu decydują się na zakup/adopcję czworonożnego pupila. Rozdziały dotyczące wyboru psa, jego socjalizacji, wychowania, treningu posłuszeństwa oraz diety przedstawione w oparciu o praktyczne zasady funkcjonowania psiego umysłu pozwalają lepiej zrozumieć postępowanie nowego towarzysza życia, a także kształtować jego zachowanie.

- osób, które już posiadają psa i chcą lepiej zrozumieć zasady funkcjonowania jego umysłu: pojawiania się pewnych zachowań (tych kłopotliwych i nie).

Jeśli jesteś już właścicielem młodego psa albo planujesz zająć się wychowaniem szczeniaka, książka G. Firlita pozwoli ci zrozumieć jego zachowania, uniknąć wielu błędów wychowawczych. Dzięki tej publikacji możesz stać się dumnym opiekunem szczęśliwego psa i nauczysz się mądrze kształtować osobowość swojego czworonożnego przyjaciela.Audiobook.pl Kategorie Twoje konto Znajdziesz nas na
Pomoc
O nas
Regulamin
Kontakt
Wersja mobilna
Dla dzieci
Fantastyka
Kryminał
Dla młodzieży
Darmowe
Rozwój osobisty
Lektury
Alfabetycznie
Więcej kategorii
Logowanie
Rejestracja
Szukaj nas na Facebooku
Płatności zapewnia
Payu płatności Master Card Visa
Wykorzystujemy technologię cookies do celów statystycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies.